איך בוחרים צבע למטבח?

תוכן עניינים:

המאכלים מהמטבח נותנים טעם לחיים, אבל המטבח גם נותן צבע לבית וקובע במידה רבה את סגנון הבית. כמו לכל חלל בבית, בחירת צבעים למטבח היא בחירה שיש לעשות בכובד ראש. הצבעים של המטבח צריכים להתכתב ולהתחבר עם רצונותיכם וגם עם פלטת הצבעים שבחרתם לבית כולו. איך בוחרים נכון את הצבע למטבח שיתן את האווירה הנכונה?

כמובן שלטעם אישי יש משקל חשוב, אם לא מכריע, אך חשוב שתדעו שלצד הצבע האהוב עליכם, יש כמה פרמטרים שיש לשקול לפני שבוחרים צבע למטבח:

  • גודל המטבח: בעבר הייתה מחשבה גורפת שאם המטבח שלכם קטן, ייתכן ויתאימו לו יותר צבעים בהירים, שיגרמו לו להיראות גדול יותר. נוצר מצב בו מטבחים קטנים נאלצו להסתפק בגוונים בהירים ורכים ומטבחים גדולים זכו להנות מקשת רחבה מאוד של גוונים.
    כיום עם כניסת תאורת הלד ניתן לעצב גם מטבחים קטנים בצבעים כהים ובעזרת תאורת שטיפה לכלל חלל המטבח ומיקוד יחידות בספוטים המטבח יראה מרשים ומבלי שוויתרנו על חיבתנו לצבעים כהים.
  • אור טבעי: אם המטבח שלכם מקבל שפע אור טבעי? זכיתם בעולם של גוונים! אך בד בבד דאגו לוודא ולהישמר מקרני שמש ישירות על המטבח שלכם.
  • סגנון העיצוב של המטבח: בהגיעכם להחלטה בנושא גוון המטבח החדש שלכם מומלץ לתת מחשבה לשילוב כלל הגוונים של החומרים הבאים: ריצוף, גוון הסוקל, גוון החזיתות, גוון משטח העבודה, גוון מכשירי החשמל חיצוניים כגון מקרר, תנור, מיקרוגל אינטגראלי, כיריים, תאורה תלוייה וכו'

מתבלבלים משפע הצבעים ולא מצליחים לבחור?

הנה כמה טיפים איך מתחילים לבחור את הצבעים הטובים והמועדפים למטבח:

  • התחילו עם מניפת צבעים. זה יעזור לכם לראות את הצבעים השונים זה ליד זה ולקבל מושג טוב יותר איך הם יראו במטבח שלכם.
  • נסו את הצבעים על הקיר. זה יעזור לכם לראות את הצבעים באור טבעי ולקבל מושג טוב יותר איך הם יראו בחלל.
  • אל תפחדו להתנסות. לא חייבים לבחור צבע קלאסי. אתה יכול לבחור צבע יוצא דופן שיהפוך את המטבח שלך ייחודי.
  • התייעצו עם מעצב. אם אתם לא בטוחים איזה צבע לבחור, אתם יכולים להתייעץ עם המעצבים שלנו שיוכל לעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור המטבח שלכם.

וכמובן אל תשכחו: לבחור את הצבע שמבטא את אישיותכם, את חלומותיכם ואת רצונותיכם. רוצים להתייעץ? המומחים למטבחים של רהיטי דורון זמינים עבורכם. קבעו פגישת ייעוץ

(לינק לרשימת סניפים) .

כתבות נוספות

ריהוט גן

ריהוט גן מודרני: טרנדים חמים לשדרוג החצר שלך

דמיינו שאתם הופכים את החצר שלכם למקלט חיצוני עוצר נשימה, מקום שבו סגנון פוגש נוחות, וכל פריט מספר סיפור של חדשנות וקיימות. תחום ריהוט החוץ המודרני אינו עוסק רק במילוי חללים; מדובר ביצירת חוויות, זיכרונות והרחבה חלקה של הקסם הפנימי של הבית שלכם לעולם הטבע שבחוץ. בעודנו מביטים מעבר להגדרות המסורתיות וצוללים לתוך עיצובים עכשוויים, חומרים ברי-קיימא ופונקציונליות רב-תכליתית, אנו חושפים מגוון אפשרויות רביצה חדשניות שנועדו לשדרג את מרחב המגורים החיצוני שלכם.

איך למקם שטיח בסלון?

השטיח הוא פריט עיצובי ופונקציונלי כאחד, שיכול להוסיף חמימות, יופי ועניין לסלון. אך מיקום לא נכון עלול לפגוע באסתטיקה של החדר. קחו בחשבון את גודל

מטבח

חדשנות בבית: הגאדג'טים שיהפכו כל מטבח למתקדם ומאורגן

מטבחים נחשבים לעתים קרובות ללב הבית, מקום לא רק לבישול ארוחות אלא גם לטיפוח מערכות יחסים וטיפוח יצירתיות. עם ההתקדמות המהירה של הטכנולוגיה, המטבח המסורתי מתפתח לחלל המצויד בגאדג'טים שאינם עוסקים רק בנוחות, אלא גם בשינוי האופן שבו אנו חווים ומתקשרים עם הסביבה הקולינרית שלנו.