איך בוחרים צבע למטבח?

תוכן עניינים:

המאכלים מהמטבח נותנים טעם לחיים, אבל המטבח גם נותן צבע לבית וקובע במידה רבה את סגנון הבית. כמו לכל חלל בבית, בחירת צבעים למטבח היא בחירה שיש לעשות בכובד ראש. הצבעים של המטבח צריכים להתכתב ולהתחבר עם רצונותיכם וגם עם פלטת הצבעים שבחרתם לבית כולו. איך בוחרים נכון את הצבע למטבח שיתן את האווירה הנכונה?

כמובן שלטעם אישי יש משקל חשוב, אם לא מכריע, אך חשוב שתדעו שלצד הצבע האהוב עליכם, יש כמה פרמטרים שיש לשקול לפני שבוחרים צבע למטבח:

  • גודל המטבח: בעבר הייתה מחשבה גורפת שאם המטבח שלכם קטן, ייתכן ויתאימו לו יותר צבעים בהירים, שיגרמו לו להיראות גדול יותר. נוצר מצב בו מטבחים קטנים נאלצו להסתפק בגוונים בהירים ורכים ומטבחים גדולים זכו להנות מקשת רחבה מאוד של גוונים.
    כיום עם כניסת תאורת הלד ניתן לעצב גם מטבחים קטנים בצבעים כהים ובעזרת תאורת שטיפה לכלל חלל המטבח ומיקוד יחידות בספוטים המטבח יראה מרשים ומבלי שוויתרנו על חיבתנו לצבעים כהים.
  • אור טבעי: אם המטבח שלכם מקבל שפע אור טבעי? זכיתם בעולם של גוונים! אך בד בבד דאגו לוודא ולהישמר מקרני שמש ישירות על המטבח שלכם.
  • סגנון העיצוב של המטבח: בהגיעכם להחלטה בנושא גוון המטבח החדש שלכם מומלץ לתת מחשבה לשילוב כלל הגוונים של החומרים הבאים: ריצוף, גוון הסוקל, גוון החזיתות, גוון משטח העבודה, גוון מכשירי החשמל חיצוניים כגון מקרר, תנור, מיקרוגל אינטגראלי, כיריים, תאורה תלוייה וכו'

מתבלבלים משפע הצבעים ולא מצליחים לבחור?

הנה כמה טיפים איך מתחילים לבחור את הצבעים הטובים והמועדפים למטבח:

  • התחילו עם מניפת צבעים. זה יעזור לכם לראות את הצבעים השונים זה ליד זה ולקבל מושג טוב יותר איך הם יראו במטבח שלכם.
  • נסו את הצבעים על הקיר. זה יעזור לכם לראות את הצבעים באור טבעי ולקבל מושג טוב יותר איך הם יראו בחלל.
  • אל תפחדו להתנסות. לא חייבים לבחור צבע קלאסי. אתה יכול לבחור צבע יוצא דופן שיהפוך את המטבח שלך ייחודי.
  • התייעצו עם מעצב. אם אתם לא בטוחים איזה צבע לבחור, אתם יכולים להתייעץ עם המעצבים שלנו שיוכל לעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור המטבח שלכם.

וכמובן אל תשכחו: לבחור את הצבע שמבטא את אישיותכם, את חלומותיכם ואת רצונותיכם. רוצים להתייעץ? המומחים למטבחים של רהיטי דורון זמינים עבורכם. קבעו פגישת ייעוץ

(לינק לרשימת סניפים) .

כתבות נוספות

אביזרי עיצוב לבית

אביזרי עיצוב לבית: כיצד להפוך את הבית שלכם לייחודי ומזמין

עיצוב הבית הוא אמנות המשלבת פונקציונליות עם אסתטיקה, ואביזרי עיצוב הם הכלים שבאמצעותם ניתן להביע את הטעם האישי ולהפוך כל חלל לייחודי ומזמין. בין אם אתם מעצבים בית חדש או מרעננים את המראה של ביתכם הנוכחי, אביזרי עיצוב יכולים לשנות את האווירה ולהוסיף אופי לכל חדר. בואו נסקור כמה מהאביזרים הפופולריים ביותר וכיצד לשלב אותם בצורה מיטבית.

ארט גלריה לריהוט

עיצוב הסלון עם ריהוט יוקרתי: יצירת חלל מגורים מרשים ונוח

הסלון הוא לב הבית, מקום בו אנו מבלים זמן רב עם משפחה וחברים, מארחים אורחים ומתרגעים בסוף יום ארוך. עיצוב הסלון עם ריהוט יוקרתי יכול להפוך את החלל הזה למרשים, נוח ומזמין. בעזרת מערכות ישיבה מעוצבות, מזנונים מעוצבים לסלון וספות בד מעוצבות, ניתן ליצור סלון שהוא לא רק פונקציונלי אלא גם יצירת אמנות בפני עצמה.