חיפוי קירות חוץ דקורטיביים

תוכן עניינים:

במקומות רבים כיום ניתן למצוא חיפויי קירות חוץ דקורטיביים, הן בבתים פרטיים (בחזית הבית או בצד הפונה לגינה) והן במקומות ציבוריים ובתי עסק למיניהם. עץ (וחומרים דמויי עץ) הוא מסוגי החיפוי האהובים והמבוקשים ביותר, מסיבות ברורות. מהם היתרונות של חיפויי קירות חוץ דקורטיביים ומהן האפשרויות העיקריות שכדאי להכיר בתחום זה?

 

חיפוי קירות חוץ דקורטיביים – יתרונות עיקריים

לחיפוי קירות חוץ דקורטיבי כמה יתרונות מרכזיים אשר הופכים פתרון זה לנפוץ כל כך בישראל ובעולם כולו –

יתרון ראשון הוא כמובן אסתטיקה. במיוחד כשמדובר בעץ ותחליפיו השונים, החיפוי יוצר מראה חמים ונעים ואווירה ביתית ו/או אלגנטית, כמו גם מאפשר להמשיך קווי עיצוב מסוגים שונים אשר כבר קיימים במבנה. חיפוי מאפשר גם להסתיר ולהסוות פגמים שונים בקירות, דוגמת קילופי צבע, חורים, עיקומים, שקעים, בליטות וכיוצ"ב, וליצור מראה חלק ואחיד.

יתרון נוסף הוא בידוד אקוסטי – החיפוי מסייע לבודד את הבית מהסביבה מבחינת רעשים. כמו כן, הוא מסייע להגן מפני חדירה של מזיקים שונים דרך הקירות.

 

סוגים שונים של חיפוי קירות חוץ דקורטיביים

קיימים כאמור כמה וכמה סוגים שונים של חומרי גלם מהם מכינים חיפויי קירות חוץ דקורטיביים. במקומות שונים ניתן למצוא חיפויים מזכוכית, טפטים מסוגים אלו ואחרים, חיפויי אבן, חיפוי טיח ועוד. עם זאת, הסוג האיכותי, האסתטי והמומלץ ביותר הוא חיפוי קירות דמוי עץ. חיפוי זה עשוי מחומרים ממוחזרים אשר פותחו במיוחד לצרכים אלו (חיפויי קירות דקורטיביים, דקים סינטטיים וכיוצ"ב), הוא מדמה עץ בצורה טובה ביותר ומתאפיין גם בכל היתרונות שלא ניתן למצוא בעץ "טבעי" – עמידות לאורך זמן בפני פגעי מזג אוויר, שמירה מושלמת על צורה ומראה, היעדר צורך בחידוש ותחזוקה שוטפת וכו'.

 

על מנת למצוא את סוג חיפוי הקיר הדקורטיבי המתאים ביותר לצרכים שלכם (בין אם מדובר בבית פרטי או בית עסק), אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת TREX המומחים בייצור והתקנה של חיפוי קירות חוץ ודקים סינטטיים איכותיים ועמידים עם אחריות של 25 שנים. ניתן ליצור עימנו קשר בטלפון מספר: 077-9973060. אנשי המקצוע שלנו המתמחים בחיפוי קירות חוץ דקורטיביים ישמחו לענות לכם על כל שאלה ולשבת אתכם כמה זמן שיידרש על מנת למצוא ולתכנן את סוג החיפוי המושלם והמתאים ביותר ספציפית עבורכם.

כתבות נוספות