חברת ניהול וועד הבית

תוכן עניינים:

וועד בית הוא אחד מהתפקידים הפחות משתלמים מכל הבחינות. מצד אחד אפשר לגרום לכך שוועד הבית יהיה מושלם ולא נצטרך דבר מלבדו, מצד שני יכול להיות שנהיה כבולים תחת וועד הבית, תחת בקשות לא שגרתיות, תחזוקה רשלנית ועוד. בשביל למנוע סכסוכים ולהעניק פתרון פשוט ויעיל יש לנו חברות ייעודיות לניהול וועד הבית. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על זה.

חברת ניהול וועד הבית – וועד חיצוני

מה הגדרת התפקיד של חברת ניהול ועד בית ? לדאוג לתחזוקת המבנה, ניהול כספים, ניקיון וכו'. למה שלא תעזרו בוועד חיצוני ותשלמו אותו דבר? בדרך כלל וועד בית הוא תשלום שאף פעם אתה לא מרגיש שלם איתו, הרי בסופו של דבר הבניין שלנו לטעמנו לא היה נראה שונה עם או בלי אותו תשלום חודשי. עם זאת, כאשר אנו נמצאים בשיתוף פעולה עם חברה מקצועית הדברים משתנים לחלוטין. התפקיד של חברת ניהול לשמש כוועד בית חיצוני, אך לה יש את הכלים להתמודד עם כל תקלה ושירות אשר נדרש. חברות אלו מחזיקות תחתיהן אנשי מקצוע מתחומים שונים כדי להבטיח שגם אם יש לכם בעיה בצנרת באמצע הלילה תקבלו תשובה, גם אם המעלית תקולה באמצע ליל הסדר תקבלו מענה. זאת כאשר וועד בית סטנדרטי לא עומד בדרישות האלו, אין לו את הכלים להעניק שירותים מקצועיים במחיר כזה ולבסוף אנו מוצאים את עצמו משלמים גם וועד בית וגם תשלומי תחזוקה לבניין. 

חברת ניהול וועד הבית – למה אתם צריכים להתעסק בזה?

עכשיו בואו נסתכל דווקא מהצד השני, מהצד של וועד הבית. איך זה מרגיש לבוא כל חודש ולדפוק דלת דלת כדי שלא ישכחו לשלם את דמי הוועד. מה עושים כאשר יש סרבני תשלום, מה עושים כאשר זה מגיע לעניין משפטי? במקום שתהיו דיירים נטרלים במבנה שלכם, אתם הופכים להיות אלו שלא רוצים שידפקו על הדלת. מבעד לכך, עם כל הכבוד אין לכם את הידע הנדרש  כדי לאתר תסמינים של תקלות אשר יכולות להוביל להוצאה רצינית. אם נמאס לכם לקבל יחס מזלזל, אם נמאס לכם להתעסק באלף דברים ביום יום, הגיע הזמן להעסיק חברת ניהול וועד הבית.

חברת ניהול וועד הבית – כמה זה עולה?

חברת לניהול וועד בית תגבה מחיר שונה בכל פעם, זאת בהתאם למה שאתם דורשים מהחברה ובהתאם למספר הדירות בבניין. לרוב יהיה רצוי להשתמש בשירותי חברת ניהול החל מ-16 דירות ומעלה, אבל זהו נתון לבחירת הבניין. המחירים בשוק נעים לפי מ"ר לבניין. המחיר יכול לנוע בין 2 ש"ח למ"ר ועד 16 ש"ח. פער המחירים די גדול והוא משתנה בהתאם למורכבות התחזוקה של כם בניין, זאת בהתאם לבניין עם מערכות שונות, מעליות, גינה, פינוי עגלות, תפעול מערכות בניין וכן הלאה. ובין בניין שהתחזוקה בו ללא מערכות מיוחדות.

כתבות נוספות

מכונת כביסה

השכרת מכונת כביסה: כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים

יציאה למסע של השכרת מכונת כביסה אולי נראית פשוטה במבט ראשון, אבל יש עומק מפתיע בנוחות המודרנית הזו שראוי למבט מקרוב. קשה להתעלם מהפיתוי של חופש מהתחייבויות ארוכות טווח ומעלויות רכישה מראש, במיוחד כאשר אורח החיים שלך דורש גמישות. בין אם אתם מנווטים בין סידורי מגורים זמניים, שוקלים ניהול בית חסכוני או פשוט בוחנים דרכים חדשות לייעול מטלות היומיום, השכרת מכונת כביסה יכולה להיות התשובה המעשית לחידת הכביסה שלכם.

מאוורר תקרה

לנצח את החום: התקינו מאוורר תקרה פרגולה לנוחות אולטימטיבית

כשהשמש הזהובה מטילה את חיבוקה החם על האדמה, רבים מאיתנו מוצאים מקלט בנאות המדבר החיצוניים שלנו, מחפשים נחמה בצל המנחם של פרגולה. ובכל זאת, כשחום הקיץ הישראלי מגיע לשיאו, אפילו מחסה עלים של פרגולה עשוי שלא להספיק. דמיינו משב רוח עדין, המותאם לחצר האחורית שלכם, והופך את שעות אחר הצהריים הלוהטות שלכם למקום מפלט שליו מהבוהק הבלתי פוסק של השמש. מאוורר תקרה פרגולה עושה יותר מאשר רק לערבב את האוויר; הוא מפיח חיים במקלט החיצוני שלכם.

התחדשות עירונית

מה עושה חברה להתחדשות עירונית?

התחדשות עירונית היא תהליך של שדרוג שכונות עירוניות קיימות, באמצעות תוכניות פיתוח המביאות לשיפור באיכות החיים של התושבים, להגדלת היצע הדירות והשטחים הציבוריים, ולשדרוג התשתיות. תהליך ההתחדשות העירונית יכול להתבצע במגוון דרכים, כגון תמ"א 38, פינוי בינוי, או חיזוק מבנים קיימים.